top of page

Real Estate

MOUAWAD REGIONAL COMPACT

Mouawad, Körfez'de yerleşik güçlü satış organizasyonuyla, dönemsel olarak seçtiği sınırlı sayıdaki İstanbul gayrimenkul projesini özel portföyüne sunar. Portföyündeki alıcıların büyük çoğunluğu 10 yılın üzerinde hizmet verdiği, karşılıklı güvene ve sürekliliğe dayalı iş dostlukları geliştirdiği kişilerden oluşmuştur. 

Mouawad'ın İstanbul satış organizasyonu her bir yatırımcıyla özel ilgilenir, İstanbul'a seyahat organizasyonundan başlayarak satın alma sürecinin her aşamasında kişisel asistan olarak görev yapmanın yanı sıra, tüm konsiyerj hizmetlerini de sunar. Bu 'farklı' satış anlayışının ana fikri, seçkin gayrimenkullerin karşılığını ödeyen alıcıların hiçbir koşula bağlı kalmaksızın memnun edilmesidir.

 

Aile ofisleri, özel fonlar ve aktif yatırımcılarla etkin ilişkileri çerçevesinde Mouawad, temsil ettiği kuruluşları potansiyel sermaye ortakları ve toplu alıcılardan oluşan değerli bir portföye entegre ederek geleneksel bir satış operasyonunun çok üzerinde olanaklarla Körfez faaliyetlerinden çoklu yarar elde etmelerini sağlar.

 

Mouawad müşterilerinin projelerini, Körfez'in başarılı global satış ajansı JRE (Just Real Estate) ile ortaklığıyla, dünya standartlarındaki showroomunda, daimi teşhir olanaklarıyla, başta Körfez ülkeleri olmak üzere Orta Doğu ülkelerinden ve diğer bölgelerden gelen seçkin ziyaretçilere sunar.

 

'REGOINAL COMPACT' olarak adlandırdığımız bu Bölgesel Bütünsel Etki, Mouawad'ın eşsiz farkıdır. 

YABANCI ORTAKLIĞIMIZ - JUST REAL ESTATE (JRE)

Global gayrimenkul geliştirme alanında Körfez'in lider markaları arasında yer alan JRE, aynı zamanda bölgenin en büyük global pazarlama ve satış kuruluşlarındandır. JRE'nin kurucusu Şeyh Nasser Al Ansari, Katar Yerel Belediyeler ve Çevre Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve son olarak Başbakanlık Müsteşarlığı devlet görevlerini takiben, sadece Katar'ın değil, dünyanın da önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Qatari Diar'ın global CEO'su ve eş zamanlı olarak Masraf Al Rayan Bank'ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak sektörel uzmanlığına küresel boyut kazandırmıştır. 

 

Nasser Al Ansari, 2009 yılında kurmuş olduğu JRE ile kısa sürede global yatırımcılar, konut geliştiriciler ve alıcılar nezdinde tüm gayrimenkul hizmetlerinin tek çatı altında sunulduğu bir kuruluş haline gelmiştir. JRE halen Katar'da; ülkenin en gözde projelerinden THE e18hteen de dahil, Lusail City, West Bay ve Qatar Pearl'de 7 konut projesi, otel ve iş merkezi geliştirmektedir. Şirket ayrıca Londra'da 6, ABD Miami'de 2 ve Lübnan'da 9 uluslararası projenin de yapımını sürdürmektedir.

bottom of page