top of page

FIRSATLARIN

BULUŞMA NOKTASI

Anchor 1

KURUMSAL

Mouawad, müşterilerine daha karlı rekabet edebilmeleri için yönetim kurulu seviyesinde Finansal ve Stratejik destek sağlayan uluslararası bağımsız danışmanlık firmasıdır.

 

1998 yılından bu yana İstanbul, Doha, Paris ve Beyrut şubeleri ile Körfez ülkeleri başta olmak üzere tüm EMEA pazarlarını kapsayan geniş bir coğrafyada, tüm sektörlere yönelik olarak faaliyet göstermektedir.

 

Saygınlığı, yüksek performansı, değer üretmekteki sürekliliği ve güçlü iş dostlukları Mouawad’ı sektöründeki diğer şirketlerden benzersiz şekilde ayırmaktadır.

 

Görevimiz bilgi ve esneklikle hareket ederek, müşterilerimizin finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Varlığımızın temeli olan müşterilerimizin başarısı, bizim en büyük sermayemizdir.

Anchor 2

UZMANLIK

Mouawad iki temel alana odaklanmış güçlü bir iş modeliyle hizmet sunar:

Uluslararası Sermaye Çözümleri, Birleşme ve Entegrasyon, Borç Danışmanlığı ve Proje  Finansmanı alanlarında Finansal Danışmanlık;

Fırsat Takibi, Kamusal İlişkiler ve Super Connector Hizmetleri alanlarında Üst Düzey Stratejiler.

Anchor 3

INSIDE MOUAWAD

EDCO; the Jordan Electricity Distribution Company has selected MOUAWAD EITEC for the new SCADA Control Centre establishment.

Dr. JOE MAALOUF:

''Mid-market companies are vital contributors to most developing countries’ GDP, and providing financial services for such companies is a significant challenge and a compelling opportunity.''

CONTACT US
bottom of page